вернутись на початок вхід для своїх спробувати знайти щось контакт залишити свій слід мапа сайту
ПроTYPO3ВебМісця

TYPO3, the Open Source Enterprise CMS ...

Адміністративний інтерфейс typo3

TYPO3  - це комплексна програмна система (framework) для створення веб-сайтів та інших веб-орієнованих аплікацій. Ця система легко може бути модифікована та доповнена у дуже широких межах для того, щоб розробити веб-аплікацію, яка відповідатиме усім необхідним вимогам щодо функціональності.

TYPO3 це також CMS (Content Management System - система управління вмістом) яка дає повний контроль над наповненням сайту та керуванням його програмними складовими. Повний список переваг і особливостей typo3 можна переглянути тут.

TYPO3 - система з відкритим програмним кодом (open-source) що поширюється на основі Загальної відкритої ліцензії (GPL). Ініціатором та основним автором цієї системи є данець Kasper Skårhøj.

TYPO3 CMS

  Все що тут знайдете створено тяжкою працею. Використання матеріалів сайту з неблагородною метою заборонено, з благородною, - варто погодити зі мною.
Сайт мав би читатися в будь-якому сучасному бровзері. Пам'ятайте: використання морально застарілого програмного забезпечення - гальмо поступу!

Роблено у Львові, року Божого 1999. Ще не закинуто і у -му.
зелений блакитний помаранчевий вишневий сірий