вернутись на початок вхід для своїх спробувати знайти щось контакт залишити свій слід мапа сайту
ПроTYPO3ВебМісця


2006 (проектів 5)
2005 (проектів 9)
2004 (проектів 5)
2003 (проектів 9)
2002 (проектів 3)
2001 (проектів 2)
2000 (проектів 3)
1999 (проектів 3)
1998 (проектів 2)
із 128 проектів загалом
доступно для перегляду 52

Релізовані проекти (портфоліо)

Тут представлено хронологічний перелік моїх робіт пов'язаних з вебом і програмуванням.
З початку 2001 року відколи спільно з колегами було створено Компанію "WebКузня", і з грудня 2007 коли її девелоперську частину було реорганізовано в Компанію "ВебМайстерня" переважну більшість проектів виконано під егідою цих фірм.
На частину робіт, відповідно до домовленостей із замовниками (non-disclosure agreement), я не маю права відкрито посилатися, тому вони доступні лише для авторизованих відвідувачів.

РАЕС

05.2006 http://rnpp.rv.ua/

Сайт Рівненської Атомної Електростанції, відокремленого підрозділу НАЕК "Енергоатом".

Розроблено інформаційно-презентаційний сайт на основі CMS Typo3. Окрім звичайних сторінок доступних для наповнення через адміністративну частину сайт використовує модулі: новини, аукціони та тендери, фотогалерея, індексований пошук. Спеціально для цього проекту було розроблено блок неперервного моніторингу (інформер) енергетичних, радіаційних та метеорологічних показників станції. Сайт представлено у трьох мовних версіях.

typo3 сетап, програмування, початкове наповнення, супровід

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

05.2006 http://www.meduniv.lviv.ua/

Офіційна інформація про Університет, сторінки кафедр та підрозділів, навчання студентів та інтернів, новини та оголошення. Інформація про вступ до Університету, вартість навчання. Медичні ліцензійні тести КРОК. Каталог кращих медичних сайтів світу. Підбірка онлайнових навчальних ресурсів для студентів, реферати. Український шлюз до free MEDLINE. Довідкова інформація та документація та багато іншого.

Здійснено перенесення на CMS Typo3 та комплексне оновлення сайту, який був розроблений мною ще у 1999 році. Українська і англійська мовні версії. Організовано багаторівневий і багатокористувацький доступ до адміністративної частини для наповнення сайту. В розробці використано модулі: новини, файлові архіви, довідник співробітників, книга гостей, форум, каталог посилань, фотогалерея, авторизований вхід, тощо. Дизайн власний замовника.

typo3 сетап, програмування, наповнення, рекламна кампанія, супровід

ТзОВ “Дорожні знаки”

01.2006 http://dorznaki.com.ua/

ТзОВ “Дорожні знаки” з 2002 року виготовляє та постачає дорожні знаки та інші технічні засоби організації дорожнього руху для експлуатації на вулицях і автодорогах України.
На сайті представлено інформацію про компанію та повний каталог дорожніх знаків, засобів розмітки, елементів дорожніх огороджень, засобів міської інфраструктури, конструкцій та кріплень.

typo3 сетап, наповнення, стартова розкрутка, супровід

Компанія "Нео-сервіс"

12.2005 http://neoservice.ua/

«Нео-сервіс» - провідна компанія на ринку інформаційних технологій в галузі дистрибуції комп'ютерних комплектуючих і програмного забезпечення в Україні. «Нео-сервіс» є авторизованим дистрибутором і дилером таких провідних світових виробників, комп’ютерів, офісного обладнання, копіювальних пристроїв і засобів зв’язку як 3M, APC, Canon, Chicony, Epson, Genius, IBM, Lexmark, Oki, Panasonic, Samsung Electronics, Sharp, Shuttle, Sony, Hansol, General Electric, HP, Siemens, Brother, Sensormatic та інших.

Створено нову версію сайту, яка має значно ширшу структуру розділів, зручні засоби адміністрування з багаторівневим доступом, каталог продукції з онлайн магазином, ціни в якому визначаються категорією зареєстрованого користувача (дилера). Також сайт містить новини з підпискою і розсилкою, форум, голосування, інтегрований пошук та ряд спеціальних рішень, розроблених відповідно до потреб замовника.

typo3 сетап, програмування, початкове наповнення, супровід

Компанія "Срібні джерела"

12.2005 http://silver-springs.com.ua/

Діяльність компанії в основному орієнтована на реалізацію населенню товарів для здоров'я природнього походження, а саме роздрібна торгівля лікарськими засобами, косметикою, біоактивними добавками (БАД), парфумерією.

рекламна кампанія

“Бетонід”

11.2005 http://betonid.com.ua/

ТзОВ Виробниче підприємство “Львівський бетонний завод” торгової марки “Бетонід” виготовляє якісні бетонні суміші та цементні розчини усіх марок, доставку їх на будівельні майданчики замовника своєю спеціалізованою технікою-бетонозмішувачами та самоскидами. На сайті подана інформація про технологічний процес виготовлення бетону, його характеристики, прайси та перелік партнерів і будівельних об’єктів.

typo3 сетап, наповнення, стартова розкрутка

Вальс квітів – студія квіткового дизайну

10.2005 http://flowers-waltz.com.ua/

Замовлення і безкоштовна доставка букетів, вазонів, подарункових композицій у квітковому онлайн-магазині "Вальс квітів" у Львові. Послуги оформлення урочистих подій: весіль, банкетів, фуршетів та презентацій.
Каталог продукції з онлайн замовленням, книга гостей.

typo3 сетап, наповнення, рекламна кампанія, супровід

Науковий медично-діагностичний центр "АСТАР"

09.2005 http://astarhealth.com.ua/

Одним з пріоритетів діяльності наукового медично-діагностичного центру “Астар” є діагностика і лікування урогенітальних захворювань. При центрі функціонує лабораторія ДНК-досліджень - перша на теренах західних областей України лабораторія, яка використовує точну, високочутливу та ефективну методику полімеразно-ланцюгової реакції (PCR) для діагностики таких бактеріальних інфекцій, як хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, уреаплазма, мікоплазми, цитомегаловірус, герпесвірус, папіломавірус та ін.
Оновлена версія сайту центру з редизайном та перенесенням на CMS.

typo3 сетап, наповнення, рекламна кампанія

Villa Fantastica

09.2005 http://fantastica.dk

Телекомпанія Львів-КТБ

08.2005 http://lvivcatv.net/

Сайт телекомпанії "Львів-КТБ" - одного з провідних операторів телекомунікацій у місті Львові. Детальна інформація про компанію, її функції та сервіси.

Сайт розроблено на основі CMS Typo3. Використано модулі новин, передплати та розсилки новин, опитування, індексування та пошуку.

typo3 сетап, наповнення, стартова розкрутка

Показано результати з 11 до 20 із 52 всього
  Все що тут знайдете створено тяжкою працею. Використання матеріалів сайту з неблагородною метою заборонено, з благородною, - варто погодити зі мною.
Сайт мав би читатися в будь-якому сучасному бровзері. Пам'ятайте: використання морально застарілого програмного забезпечення - гальмо поступу!

Роблено у Львові, року Божого 1999. Ще не закинуто і у -му.
зелений блакитний помаранчевий вишневий сірий