вернутись на початок вхід для своїх спробувати знайти щось контакт залишити свій слід мапа сайту
ПроTYPO3ВебМісця


2006 (проектів 5)
2005 (проектів 9)
2004 (проектів 5)
2003 (проектів 9)
2002 (проектів 3)
2001 (проектів 2)
2000 (проектів 3)
1999 (проектів 3)
1998 (проектів 2)
із 128 проектів загалом
доступно для перегляду 52

Релізовані проекти (портфоліо)

Тут представлено хронологічний перелік моїх робіт пов'язаних з вебом і програмуванням.
З початку 2001 року відколи спільно з колегами було створено Компанію "WebКузня", і з грудня 2007 коли її девелоперську частину було реорганізовано в Компанію "ВебМайстерня" переважну більшість проектів виконано під егідою цих фірм.
На частину робіт, відповідно до домовленостей із замовниками (non-disclosure agreement), я не маю права відкрито посилатися, тому вони доступні лише для авторизованих відвідувачів.

MRU Air Fair Emissionsmesstechnik - Україна

05.2005 http://mru-ukraine.com/

Сайт торгово-сервісного центру німецької фірми MRU GmbH в Україні. Високоякісні аналізатори димових газів виробництва, які застосовуються для вимірювання: О2, СО, NO, NO2, CO2, SO2, лямбда, ККД, точки роси, температури газів та повітря.

Реалізований на CMS Typo3 сайт з розгалуженою структурою містить усю необхідну інформацію про прилади якими торгує центр. Фотографії, описи, технічні характеристики, проспекти, документація для завантаження, формули для обчислень вимірюваних параметрів та інструкції.

typo3 сетап, наповнення

ЄВРОПЛАКАТ-ЗАХІД : Зовнішня реклама

04.2005 http://www.billboard.com.ua/

Рекламна аґенція "Європлакат-Захід" займається розміщенням реклами на рекламних щитах, сіті-лайтах та бас-шелтерах по Західній Україні.

На вимогу компанії спроектовано спеціальну онлайн базу даних рекламних об'єктів з врахуванням структури та побажань щодо вдосконалення попередньої офлайн версії. Проект складається з інтернет та інтранет компонентів. Інтернет-версія сайту дозволяє переглядати характеристики різних типів рекламних об'єктів у різних містах, їх фотографій та розташування на мапі, а також здійснювати пошук, бронювання на довільні часові періоди та замовлення рекламних площадок. Інтранет-версія - це багатокористувацька система менеджменту рекламних об'єктів, замовлень та клієнтів.

проектування бд, cms, програмування, початкове наповнення, рекламна кампанія, підтримка

Міжнародна клініка реабілітації

02.2005 http://cerebralpalsyukraine.com/

Багаторічний досвід ефективного лікування хворих з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), органічними ураженнями нервової системи та остеохондрозами за методикою проф. Козявкіна в Міжнародній клініці відновного лікування, Трускавець, Україна. Вашій увазі пропонується інформація про систему та методику лікування, запис на лікування, наукові публікації, відгуки пацієнтів, найновіша інформація про досягнення в галузі розробки нових технологій відновного лікування.
Розроблено нову розширену та реструктуризовану версію сайту з новим дизайном на основі системи управління сайтом typo3. Сайт має розгалужену структуру розділів та чотири мовні версії. У проекті реалізовано модулі: новин з категоріями та архівом, підписки та розсилки новин, онлайн-консультацій спеціалістів, бібліотеки публікацій, каталогу продукції, трансляції з вебкамер в клініці, відеопрезентацій результатів лікування, форуму, закритих розділів для зареєстрованих користувачів сайту, каталогу посилань на тематичні ресурси Інтернету, пошуку з індексуванням. Спеціально для цього сайту було розроблено каталог пацієнтів з фотографіями та відгуками.

typo3 сетап, розробка модулю каталогу, наповнення, комплексна рекламна кампанія

Видавництво StudioNib

08.2004 http://studionib.com/

Книжкове видавництво StudioNib з представництвами в Торонто (Канада) і Нью-Йорку (США), яке спеціалізується на публікації дитячої літератури для різних вікових груп.
Невеликий презентаційний сайт видавництва з каталогом видань базований на Typo3.

typo3 сетап, рекламна кампанія

Рекрутингова аґенція "Велта"

06.2004 http://www.velta.lviv.ua/

Рекрутингова аґенція „Велта” надає послуги роботодавцям із пошуку та підбору персоналу на території Західної України.
Інформація як для працедавців (послуги, етапи рекрутингу, заявка на спеціаліста), так і для роботошукачів (послуги, написання резюме, підготовка до співбесіди). Новини, питання і відповіді, база актуальних вакансій, архів новин і вакансій. Модуль вакансій був спеціально розроблений для цього проекту. Реалізація на CMS Typo3. Три мовні версії.

typo3 сетап, розробка модулю вакансій, наповнення, рекламна кампанія

МАҐНАТ, ТзОВ

05.2004 http://www.magnat.lviv.ua/

ТзОВ „Маґнат” є представником компанії „Airpol” в Україні, провідного виробника компресорів польського ринку. Фірма реалізує напівавтомати для видуву пляшок ПЕТ, а також є одним із найбільших в Україні виробників преформи ПЕТ.
Нескладний тримовний сайт з каталогом продукції, базований на CMS Typo3.

typo3 сетап, наповнення, стартова розкрутка

Львівське ДП "Фарлеп"

03.2004 http://www.lviv.farlep.net/

ФАРЛЕП - всеукраїнська телекомунiкацiйна компанiя. Цифровий телефонний зв'язок, послуги Iнтернет, IР-телефонiя, корпоративнi мережi та рiшення.

Корпоративний сайт львівського дочірнього підприємства Фарлеп. Оригінальне дизайнерське рішення в рамках корпоративної кольорової гами, дозволяє виокремити основні розділи сайту від другорядних підрозділів та супутніх проектів. Програмна частина сайту повністю реалізована на CMS Typo3, до складу якої, окрім традиційних входять також модулі: підтримки багатомовності, FAQ з двома рівнями підрубрик, новин з категоріями, підписки на новини, розсилки, пошуку, локальної системи ротації банерів.

typo3 сетап, початкове наповнення, підтримка

Балтазар Ґрасіан. Оракул у кишені або наука розсудливості.

03.2004 http://books.nautilus.com.ua/gracian

Презентаційний сайт для нової книжки видавництва "Наутілус" - Ілюстрованого видання сентенцій іспанського письменника, філософа-мораліста, Ґрасіана Балтазара.
Сайт з стилізованим під друковану версію дизайном, з випадковою генерацією сентенцій та відповідних малюнків з книги і системою пошуку.

програмування, наповнення

Oфіційний Інтернет-портал Федерації Профспілок України

12.2003 сайт на даний момент не існує

ФПУ є найбільшим всеукраїнським добровільним об'єднанням профспілок, які мають статус всеукраїнських, регіональних та об'єднань організацій профспілок в Автономній Республіці Крим, областях і місті Києві.

Розроблено тримовний портал на основі CMS Typo3 з гнучкою структурою розділів та програмно-модульних компонентів. До складу порталу окрім системи адміністрування наповнення на основі WYSIWYG редактора та менеджування структури меню сайту ввійшли також програмні модулі: FAQ, новин з рубрикатором, підписки/розсилки новин, індексного пошуку, авторизованого доступу до закритих розділів, форумів, каталогу електронних документів, галереї зображень, внутрішньої системи ротації банерів, внутрішньої статистики відвідуванності.

typo3 сетап, початкове наповнення

КЛК - Карпатський Лещетарський Клуб

12.2003 http://klk.lviv.ua/

Карпатський Лещетарський Клуб (КЛК), громадська організація, що об'єднує лижників-аматорів та професіоналів Львова та Львівської області, щорічно проводить змагання з альпійських дисциплін у Карпатах.
Сайт базований на CMS, з програмними модулями форумів, оголошень, фотогалереєю та областю обмеженого доступу.

typo3 сетап, рекламна кампанія

Показано результати з 21 до 30 із 52 всього
  Все що тут знайдете створено тяжкою працею. Використання матеріалів сайту з неблагородною метою заборонено, з благородною, - варто погодити зі мною.
Сайт мав би читатися в будь-якому сучасному бровзері. Пам'ятайте: використання морально застарілого програмного забезпечення - гальмо поступу!

Роблено у Львові, року Божого 1999. Ще не закинуто і у -му.
зелений блакитний помаранчевий вишневий сірий