вернутись на початок вхід для своїх спробувати знайти щось контакт залишити свій слід мапа сайту
ПроTYPO3ВебМісця


2006 (проектів 5)
2005 (проектів 9)
2004 (проектів 5)
2003 (проектів 9)
2002 (проектів 3)
2001 (проектів 2)
2000 (проектів 3)
1999 (проектів 3)
1998 (проектів 2)
із 128 проектів загалом
доступно для перегляду 52

Релізовані проекти (портфоліо)

Тут представлено хронологічний перелік моїх робіт пов'язаних з вебом і програмуванням.
З початку 2001 року відколи спільно з колегами було створено Компанію "WebКузня", і з грудня 2007 коли її девелоперську частину було реорганізовано в Компанію "ВебМайстерня" переважну більшість проектів виконано під егідою цих фірм.
На частину робіт, відповідно до домовленостей із замовниками (non-disclosure agreement), я не маю права відкрито посилатися, тому вони доступні лише для авторизованих відвідувачів.

Nautilus Publishing House

12.2003 http://ps.nautilus.com.ua/

Корпоративний сайт Видавничого дому "Наутілус" орієнтований на зарубіжних користувачів.

typo3 сетап, початкове наповнення

"Феномен Швейка". Посібник з фундаментальної та прикладної Швейкології.

10.2003 http://svejk.nautilus.com.ua/

Презентаційний сайт унікальної книги - "Феномен Швейка", що поєднала в собі знаменитий роман Ярослава Гашека та ексклюзивний ілюстративний супровід до нього у формі "Посібника з фундаментальної та прикладної Швейкології". Книги, присвяченої найсмішнішому роману нашого століття, який був написаний на найжорстокішу з можливих тем – на тему війни. Отримайте насолоду від книги і настрій від перегляду відео та неввійшовших в книгу матеріалів на сайті.
Рекламний сайт книги. Містить також уривки з популярних архівних кінострічок про Швейка.

рекламна кампанія

ВАТ Красилівський машинобудівний завод

09.2003 http://kmbz.com.ua/

ВАТ КМЗ спеціалізується на виробництві тракторних навантажувачів, автотранспортних засобів, резервуарів, обладнання для переробних галузей АПК, опалювальних котлів, товарів народного споживання. Основна мета створеного сайту, - презентація продукції підприємства та налагодження контактів із замовниками.

typo3 сетап, наповнення

Система статистики для СТ "Міські Інформаційні Системи"

07.2003 http://www.mis.lviv.ua/stats/

Система статистики наданих послуг доступу до Інтернету.
Клієнти, які використовують під'єднання комутоване (dial-up), по виділеній лінії (leased line) чи інтернет-карточки (netcards) мають можливість перегляду детальної (вхідний і вихідний трафік, тривалість сесій) та сумарної статистики доступу до Інтернету за вибраний період із врахуванням знижок у пільговий час та сесій в режимі callback, а також можливість редагування персональних даних.
Адміністративна частина системи статистики, окрім перечисленого вище, дозволяє переглянути сумарну статистику по всіх користувачах певної категорії, частку трафіку кожного користувача на різних серверах. Адміністратор має можливість редагування персональних даних та надання прав доступу користувачам та розсилки статистики по e-mail.

проектування бд, cms, програмування, дизайн

Кінотеатр Україна

06.2003 http://kino-ukraina.com.ua/

Київський кінокомплекс прем'єрного показу "Кінотеатр Україна".
Складний сайт презентаційного типу з яскравим авторським дизайном. Спеціально розроблена програмна оболонка сайту та система адміністрування  до складу яких входять модулі: новини з підкатегоріями, фільми, рейтингова система, відеофільми, розклад сеансів, форуми, опитування, підписка/відписка, пошук.

проектування бд, cms, програмування

World Information Transfer, Inc.

02.2003 http://worldinfo.org/

WIT - це неприбуткова міжнародна недержавна організація, з консультативним статусом при ООН. Її мета - сприяти зростанню екологічної обізнаності серед зацікавлених лідерів та громадян у цілому світі. WIT щоквартально видає "Світовий екологічний журнал" (World Ecological Report). На сайті доступні повні тексти випусків у текстовому та PDF форматах англійською, українською, іспанською, російською та арабською мовами.

Дороблено програмний модуль для менеджменту всіх випусків та мовних версій, а також пошуку статтей "Світового екологічного журналу".

cms, програмування

Кафедра організації і управління охороною здоров`я ФПДО, ЛНМУ

01.2003 сайт на даний момент не існує

Презентаційний сайт кафедри організації і управління охороною здоров’я факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

дизайн, верстка, наповнення

Polski Serwis Biotechnologiczny

11.2002 http://biotechnologia.com.pl/

Польський інформаційний портал присвячений біотехнології та біобізнесу.
Cайт містить новини, публікації, репрезентаційні сторінки фірм, правничу документацію, бази даних фірм, бізнесменів та науковців з платним доступом, повні тексти журнальних публікацій, календар конференцій, пошук і пропозиції роботи, книжковий магазин, форум, інтелектуальну пошукову систему по базі даних, цілому сайту та по його окремих розділах, систему адміністрування контенту, систему ротації банерів, тощо.

розробка бд, cms, програмування

Корпорація "Пурій Дизайн"

08.2002 http://purijdesign.com

Корпорація займається виробництвом, продажем і тюнінгом елітних меблів та авторських аксесуарів до них, дизайном домашніх та офісних інтер’єрів і проведенням мистецьких акцій.
Сайт включає ілюстрований каталог виробів, онлайн-магазин, перелік виставок та інших мистецьких акцій, картинну галерею, презентаційні сторінки митців. Створено загальний адміністратор для всіх розділів сайту та адміністративний вхід для дилерів, який дозволяє встановлювати наявність товару на складах у регіональних представників.
Повна переробка попередньої версії сайту. В грудні 2002 дороблено програмний модуль веб-аукціону меблів та художніх творів, в березні 2003 - розроблено німецьку та англійську мовні версії, у листопаді 2003 - словенську версію.

розробка бд, програмування, cms, наповнення, розкрутка

Кафедра інфекційних хвороб ЛДМУ

06.2002 сайт на даний момент не існує

Презентаційний сайт кафедри з інформацією про співробітників, наукову діяльність, онлайн-версіями публікацій.

дизайн, наповнення, підтримка

Показано результати з 31 до 40 із 52 всього
  Все що тут знайдете створено тяжкою працею. Використання матеріалів сайту з неблагородною метою заборонено, з благородною, - варто погодити зі мною.
Сайт мав би читатися в будь-якому сучасному бровзері. Пам'ятайте: використання морально застарілого програмного забезпечення - гальмо поступу!

Роблено у Львові, року Божого 1999. Ще не закинуто і у -му.
зелений блакитний помаранчевий вишневий сірий