вернутись на початок вхід для своїх спробувати знайти щось контакт залишити свій слід мапа сайту
ПроTYPO3ВебМісця


2006 (проектів 5)
2005 (проектів 9)
2004 (проектів 5)
2003 (проектів 9)
2002 (проектів 3)
2001 (проектів 2)
2000 (проектів 3)
1999 (проектів 3)
1998 (проектів 2)
із 128 проектів загалом
доступно для перегляду 52

Релізовані проекти (портфоліо)

Тут представлено хронологічний перелік моїх робіт пов'язаних з вебом і програмуванням.
З початку 2001 року відколи спільно з колегами було створено Компанію "WebКузня", і з грудня 2007 коли її девелоперську частину було реорганізовано в Компанію "ВебМайстерня" переважну більшість проектів виконано під егідою цих фірм.
На частину робіт, відповідно до домовленостей із замовниками (non-disclosure agreement), я не маю права відкрито посилатися, тому вони доступні лише для авторизованих відвідувачів.

Аґенція знайомств - МОЯ ПЛАНЕТА

02.2002 сайт на даний момент не існує

Служба знайомств МОЯ ПЛАНЕТА - це місце, де Ви реально можете зустріти чоловіка чи жінку Вашої мрії, а також знайти друга для листування, партнера для знайомства, шлюбу, романтичної подорожі, сексу, інтернет-флірту чи просто завести віртуальний роман.
Складний сайт із спеціально розробленою базою даних, системою авторизації, внутрішньою системою обміну поштовими повідомленнями, оплатою послуг через кредитні карточки, розширеною системою пошуку. Авторизований доступ для зареєстрованих користувачів, можливість редагування власних анкет та листування з іншими відвідувачами. Рейтинг анкет. Замовлення доставки подарунків. Гороскоп. Шість мовних версій. Розроблена повна система адміністрування сайту та бази даних. Проведена комплексна рекламна кампанія.

програмування, cms, розкрутка

Український Медичний Каталог - УКРМЕД

11.2001 http://ukrmed.org.ua/

Тематичний анотований каталог медичних сторінок та сторінок дотичних до медицини, які розміщені в Україні, або стосуються України.
Каталог і пошуковий сервер медичних сайтів. Структуризація сайтів по тематичних категоріях, спеціальностях та регіонах. Сортування по назві, рейтингу, даті реєстрації/поновлення. Результати останніх пошуків. Система ротації банерів. Тематичні підрубрики з оголошеннями відвідувачів. Розсилка новин Каталогу. Голосування.

концепція, розробка бази даних, програмування. дизайн, наповнення, розкрутка, підтримка

СП Клєр

11.2001 сайт на даний момент не існує

СП Клєр займається виробництвом і продажем меблів, аксесуарів, дизайном інтер’єрів та проведенням мистецьких акцій.
Редизайн та розширення сайту, розроблено онлайн магазин та адміністратор новин сайту.

верстка, програмування, розробка бази даних

Електронний архів HEPATITIS

11.2000 сайт на даний момент не існує

Промо-сайт MS Access бази даних HEPATITIS призначеної для використання у відділеннях вірусних гепатитів інфекційних клінік, гастроентерологічних і гепатологічних центрах.
Опис функціонування програми, скріншоти, реєстраційна форма.

дизайн, верстка, javascript, perl

Bloodless Surgery. Current Concepts on Transfusion Therapy

05.2000 сайт на даний момент не існує

Всеукраїнський симпозіум з міжнародною участю "БЕЗКРОВНА ХІРУРГІЯ. СУЧАСНА КОНЦЕПЦІЯ ГЕМОТРАНСФУЗІЙНОЇ ТЕРАПІЇ", присвячений різноманітним аспектам безкровної хірургії та сучасній концепції гемотрансфузії, який відбувся у Львові 27-28 жовтня 2000 року.

дизайн, верстка

ПАНТЕЛЕЙМОН. Медичні та біологічні бази даних.

04.2000 http://panteleimon.org/

"Пантелеймон" – бібліографічна база даних україномовних та російськомовних медичних, біологічних, хімічних та фармацевтичних публікацій. Включає також бази даних україномовних та російськомовних медичних журналів, медичних установ та дисертацій.
Cкладний сайт з базою даних, система реєстрації користувачів, інтерфейс наповнення бази даних через веб, розширена система пошуку з використанням логічних операторів, збереження історії та комбінування результатів пошуків, можливість відправлення результатів пошуків у різних форматах на емайл.

технічний супровід, рекламна кампанія

Лабораторія ДНК - діагностики урогенітальних інфекцій

02.2000 сайт на даний момент існує за іншою адресою

Сайт візитка лаброаторії, створеної при Науковому медично-діагностичному центрі «АСТАР». Це перша на теренах Західних областей України лабораторія, яка використовує точну, високочутливу та ефективну методику полімеразно-ланцюгової реакції (PCR) для діагностики таких бактеріальних інфекцій, як хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, та ін.

дизайн, верстка

В. Машуков. КОМП'ЮТЕРНЕ ПРАВО (практичний посібник)

10.1999 сайт на даний момент не існує

Онлайнова версія книжки "Комп'ютерне право" призначена для підприємців, які займаються розробкою та комерційною реалізацією комп'ютерних програм та баз даних в Україні та Росії, а також для студентів і викладачів, які мають відношення до інформаційних технологій, та юридичних факультетів ВНЗ.

дизайн, верстка

Best World Medical Sites

09.1999 сайт на даний момент не існує

З часом мої медичні bookmarks перетворились у тематичний каталог кращих медичних сайтів світу. До складу цього каталогу включено також початково окрему колекцію Medical Student Links, де зібрано найкращі онлайнові навчальні медичні ресурси.

дизайн, наповнення, розкрутка

Львівська Медична Сторінка

06.1999 http://www.meduniv.lviv.ua/

Офіційна сторінка Львівського Державного Медичного Університету ім. Данила Галицького.

дизайн, наповнення, розкрутка, підтримка

Показано результати з 41 до 50 із 52 всього
  Все що тут знайдете створено тяжкою працею. Використання матеріалів сайту з неблагородною метою заборонено, з благородною, - варто погодити зі мною.
Сайт мав би читатися в будь-якому сучасному бровзері. Пам'ятайте: використання морально застарілого програмного забезпечення - гальмо поступу!

Роблено у Львові, року Божого 1999. Ще не закинуто і у -му.
зелений блакитний помаранчевий вишневий сірий